Ukončená registrace, nepřijímáme nové pacienty

O nás

V našem objektu se nachází dva stomatologové, kteří Vám poskytnou kompletní stomatologické ošetření.

Používáme moderní postupy při ošetření zubního kazu, např. Caries Detektor, který odhalí veškerý zkažený dentin a razantně sníží riziko vzniku sekundárních kazů. Při takovém typu ošetření se zbytečně neodstraňují zdravé tkáně, ale jen ty infikované, označené Caries Detektorem.

Při ošetření kořenových kanálků používáme techniku „laterální kondenzace“, která mnohem lépe vyplní kanálek v celém jeho rozsahu na rozdíl od standardního plnění metodou centrálního čepu. Kanálek je po tomto ošetření hermeticky uzavřen a odolává průniku infekčních patogenů.

Bezbolestné ošetření po aplikaci anestezie je samozřejmostí.

Máme uzavřené smlouvy s těmito pojišťovnami:

Pojišťovna Média hradí péči i u lékařů, se kterými nemá uzavřenou smlouvu. Klienty jiných pojišťoven ošetříme po vzájemné dohodě.

Endomotor IT professional je zařízení, které pohání endo-nástroje v kořenovém kanálku. Dokážeme tak zachránit i zuby, které byly dříve odsouzeny k extrakci. Díky vnitřnímu programu kontroluje endomotor zachycení nástroje v kanálku a opačným chodem může okamžitě nástroj uvolnit, tzv. kontrola trakce.

Terapeutický LASER má výrazný účinek na stimulování buněčného metabolismu ve tkáních. Mechanismy a pochody, vyvolané působením laseru, ovlivňují rychlost hojení ran a jizev, odstraňují bolest, zlepšují prokrvení a mají protizánětlivé účinky. Vhodné použití např. záněty, afty, extrakční rány atd.


Oficiální stránky stomatologické ordinace v Plzni

optimalizace PageRank.cz