V lednu 2016 jsme opět pořídili novou UV lampu na vytvrzování bílých výplní. Díky menším rozměrům oproti předchozímu typu jsou bílými výplněmi lehce ošetřitelná i velmi obtížně dostupná místa.

V průběhu roku 2015 se k našemu týmu připojila nová sestra. Přijďte se přesvědčit, že v ordinaci panuje stále dobrá nálada a pracovní pohoda. U nás se přestanete zubaře bát.

Od roku 2015 je na našem pracovišti k dispozici dentální hygiena. Péče dentální hygienistky je nezbytná k dosažení perfektního stavu chrupu a celé dutiny ústní. Má blahodárný vliv na stav dásní.
Zdravé dásně = zdravý chrup.


Od ledna 2014 je naše ordinace vybavená vlastním panoramatickým rentgenem, který ukládá snímky rovnou do karty pacienta v počítači. Na toto rentgenové vyšetření již nemusíme klienty odesílat na externí pracoviště. Rychlost zhotovení a výsledná kvalita snímků je oproti původní technice nesrovnatelná.

V prosinci 2013 jsme zakoupili scanner rentgenových snímků. Snímky se pořizují na digitální snímač, obraz se přes scanner přenese ihned do počítače, kde lze se snímkem pracovat a upravit ho dle potřeby. Rychlost zhotovení a výsledná kvalita snímků je oproti původní technice nesrovnatelná.

Od června 2013 používáme novou karbonovou turbínu švýcarské výroby. LED svícení a perfektní chlazení zaručují bezpečnou, účinnou a rychlou preparaci tvdých zubních tkání.

Od dubna 2012 pracujeme s terapeutickým laserem, který urychluje hojení po extrakcích, podporuje hojení aft atd.

Od října 2011 pracujeme s endomotorem, přístrojem pro strojové opracování kořenových kanálků, což výrazně zkvalitní a zrychlí jejich ošetření.

Nově otevřená zubní ordinace v Plzni nabírá od 1.11.2010 nové pacienty. Ordinace leží blízko OC Plaza na adrese Karlova 11. Vítáni jsou jak studenti, tak i rodiny s malými dětmi.

Napsali o nás

napsali.jpg, 157kB

Pokud se obsah obrázku nezobrazuje, klikněte ZDE


Oficiální stránky stomatologické ordinace v Plzni

optimalizace PageRank.cz